Nákupem elektromobilu začínáte spořit

Parkování elektromobilů

Právě parkování tvoří většinu nepříjemností pro náš čas a peněženku. S elektromobily parkujete po celé Praze na modrých zónách, včetně atraktivních lokalit Prahy 1 a 2. Parkovací karta na zóny stojí pro klasická auta od 24.000,- až 36.000,- Kč / ročně. Při koupi el. vozu zařizujete parkovací karty jen za 100,- Kč. Při půjčení elektromobilu od nás máte vše v ceně!

Další info Magistrát hlm Praha

Provoz elektromobilu

Měsíční poplatek 450,- Kč (bez DPH) od ČEZu s nelimitovaným měsíčním odběrem. Dobíjíte na všech stanicích ČEZ po celé ČR. Vaše náklady za denní provoz vozu jsou minimální. Ročně ušetříte až 240.000,- Kč. Alternativou je čip od PRE s 2,50,- Kč / kWh. Při půjčení elektromobilu do jednoho měsíce jsou oba čipy v ceně!

další dotazy : 00420 246037 655

Servis elektromobilu

Elektromobil má méně mechanických částí než automobil se spalovacím motorem, proto nemusíte zpravidla nikdy navštěvovat servis. Ročně ušetříte až 30.000,- nebo více. 

Servisní zázemí poradu a zprostředkování vozů Fiat 500e Tesla a BMW i3.

kontakt servis - info@augen.cz

O elektromobilitě


Technologie Space X

Autopilot ve vozech Tesla. Ovládání přes smartphone, GPS lokace vozu, stav nabití. Moderní dotykové displeje, uživatelské rozhraní a mnohem více. Elektromobil je o pokrokových technologiích.

Design

Futuristické prvky interiérů i exteriérů, minimalistické a jednoduché. Technologie Space X  - na první pohled neviditelné - pocítíte je až při jízdě.Nic nepotřebného v elektromobilech nenajdete. 

Ekonomie provozu

Kilometr už od 0,25 Kč = rychlá návratnost investice. Levné zapůjčení. Navíc energii od nás máte na cestách zdarma (ČEZ, PRE) Tesla Supercharger ZDARMA.

Bezpečnost Elektromobilů 

Nejmodernější bezpečnostní technologie, sensory, nemožné odcizení, varování před kolizí a mnohem více. Samotná Tesla patří k těm nejbezpečnějším sedanům své kategorie (BMW, Audi a Mercedes).

Elektromobil a Ekologie

Pro někoho nedůležitý, pro někoho zásadní. Elektromobil je natolik "zelený" jako energie, kterou elektromobil dobíjíte. 

Mnohem více výhod

Parkování po celé Praze v modrých zónách zdarma, Možná dotace při koupě vozu pro podnikatele. Rostoucí síť nabíjecích stanic. Komunita elekotromobilistů či "Tesláků". 

Úspora až 360 000 ročně za parkovací místo.

Historie elektromobility 

Málokdo ví, že první automobil byl na elektrický pohonhistoricky- první elektromobil byl vyroben již v roce 1835?

Třetí model Křižíkova elektromobilu poháněly dva elektromotory, každý o výkonu 2,2 kW (3 k), působící na zadní kola. Aby prodloužil dojezdovou vzdálenost, umístil do vozu i benzínový motor pohánějící dynamo, které dobíjelo akumulátory. 

Elektromobily milovaly hlavně ženy - nemusely točit klikou, vozidlo nepáchlo. Nabíjení bylo snadnější než nalévat páchnoucí tekutinu...

Nabíjení bylo ob 3 bloky na každé ulici v New Yorku, aut bylo 25 000 !